Step İpek Halı Yıkama m²

Step İpek Halı Yıkama m²

BURSA EN İYİ HALI YIKAMA

Step İpek Halı Yıkama m²

Step İpek Halı Yıkama m²

Step Halı Yıkama diğer halı çeşitlerine ayrı bir teknikte yıkama gerektiren özellikli ve hassas bir halıdır. Halının alt kenarlarında ki kısımların temizlenme anında deforme olabileceğinden dolayı, çok hassasiyet göstererek yıkanması gerekir. 
 
İpek halı yıkama dokusu çok narin, hassas aynı zamanda doğru kullanıldığında uzun ömürlü bir halıdır.
Halı yıkama tekniği ise diğer halılardan ayrı işlem yapılmaktadır. usta eller tarafından yıkanmayan halı en küçük hatada halı da geri dönülemez sorunlara yol açabilir. Bursa İpek halı yıkarken renklerini koruyan endüstriyel deterjanlar dan yararlanılır. İpek Halıyı yıkarken suyu üzerinden bekletilmemeli ve hemen sıkma makinesinde sıkılmalıdır. Kimyasal leke çıkarıcılar, ağartıcılar kullanılmamalıdır.
 
Step halı yıkama konusunda tecrübeli bir firma ve özellikli son teknoloji makineler ile hijyen ve kaliteyi ön planda tutarak yıkama yapılır. Yıkama ve durulama işleminden sonra halının dokusu zedelenmemesi için ipliklerine zarar gelmemesi için ve renk farklılığı oluşmaması için halı ya uygun tekniklerde Bursa'da halı yıkama yapan lekeci halı yıkama ya güvenle halılarınızı temizletebilirsiniz.
 
Step halı temizliği diğer halılara göre daha farklı bir uygulamayla özenle temizlenmesi gereken uygulamadır.
 Halının dokuma tarzı ve kullanılan yün oranı açısından temizlenme stili ayrıdır.

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.