Bursa Stor ve Zebra Perde Temizleme

Bursa Stor ve Zebra Perde Temizleme

Bursa Stor ve Zebra Perde Temizleme

Bursa Stor ve Zebra Perde Temizleme

                                              Detaylı bilgi  için Tel: 02242514640
BURSA STOR PERDE YIKAMA
Stor perdeler son zamanlarda ev hanımlarının kolay kullanım açısında tercih edilmektedir.
Resim Evde stor perde yıkama  işlemi sanıldığı kadar kolay olmadığından bizim gibi stor perde yıkama da uzman kuruluşlardan yardım alınmalı. Evde yıkamaya kalkındığında stor perdenin geniş düz bir alana serilmez ise perdede kalıcı kırışıklıklar meydana gelir. Bu yüzden evde stor perde yıkamak mümkün değildir. Oysa profesyonel kuruluşlar Bursa stor perde yıkama makinesi ile perdeleri yıkayarak ilk günkü temiz hallerine kavuşturmaktadır.
Stor ve zebra perdelerinizin kirlendiğini ve artık temizlenmesi gerektiğini düşündüğünüzde bizi arayın. İşinde profesyonel ekibimiz adresinize kadar gelir stor perdelerinizi kapınızdan teslim alır 3-7 iş gününde tertemiz ve düzgünce paketlenmiş olarak vaktinde sizlere teslim eder.
Bursa da NilüferOsmangazi ve Yıldırım tüm mahallere aynı gün ücretsiz servis hizmetimiz ile stor perde ve zebra perdeleriniz kapınızdan alınır.
   BURSA ZEBRA PERDE YIKAMA
ResimZebra Perde, son zamanlarda kullanışlı yapısı sayesinde çok rağbet gören perdelerdir. Temizleme ve yıkaması uğraştırıcı olsa bile kullanım kolaylığından tercih sebebidir. Zebra perdeler stor perdeler gibi tümü tavana doğru çekilmeden de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Zebra perde ismi perdenin  zebraya benzediği için bu isim verilmiştir. Zebra perdeler sadece krem veya beyaz değil bir çok renkte üretilmektedir. Zebra perde hem gün ışığını odaya yansıtması hemde dışarıdan iç mekanı göstermemesi en büyük artısıdır.
Zebra perde temizleme ve yıkama Bursa özel tasarım makinelerde ve elde temizleme yapılmaktadır.
Stor ve Zebra Perde Yıkama Fiyatları Bursa


TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.