Koltuk Takımı Yıkama

Koltuk Takımı Yıkama

Bursa Koltuk Yıkama

Koltuk Takımı Yıkama

Koltuk Takımı Yıkama

Koltuklarınız ilk olarak vakumlu makinelerimiz ile tozlarından arındırılır. Kumaşın yapısına ve sizin tercihinize göre yıkama şampuanı seçilir ve yıkama işlemine geçilir.
Öncelikle koltuğa, özel karışımlı su püskürtülür. Tamamıyla ıslanan koltuk, yıkamaya geçmeden önce belli bir süre bekletilir. Geçen bu zamanda kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı, kullanılan özel karışımlı su sayesinde temizlenir. Geriye sadece koltuk üzerinde mevcut ise ‘’inatçı lekeler’’ kalır. Bir sonraki işlem bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk döşemesine dökülür. Kumaşa zarar vermeyecek, hassas fırçalar yardımı ile lekeli bölgenin temizlenmesi sağlanır.
Bu işlem sonrası tüm kumaş yüzey, püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak ilk gün ki gibi temiz ve hijyenik bir hale getirilir.

 

Yıkama işlemi sonlanan koltuğun, son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam havalandırılır.

Temizlik esnasında kullandığımız kimyasallar mikrop kırıcı etkiye sahip olup insan sağlığına olumsuz bir etkisi yoktur. Unutulmamalıdır ki, yaptığımız bu temizlik süresince tek amacımız, sizlere daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır.

 

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.