Nasıl Lekeci Olduk

Nasıl Lekeci Olduk

Nasıl Lekeci Olduk

 
 Lekeci Kuru Temizleme 40 yılı geçkin tekstil tecrübesiyle 2007 yılında faaliyete geçen temizlik sektöründe de öncü olmayı hedefleyen kuru temizleme ve halı yıkama kuruluşudur. Kuruluşundan günümüze gelen zamanda Bursa' da temizliğin dönüm noktası olmuştur.

Gisem Akademi | www.gisemakademi.com
 
               Lekeci kelimesinin anlamını merak edenler için kısa bir açıklama yapalım Lekeci geçmişte kuru temizleme mesleği ile uğraşan ve elbiselerdeki lekeleri çıkaran kişiye denilirdi. Günümüzde kullanımı azalan bir sözcük olsa da bizimle yeniden bu kelime hayat bulmuştur. 
 
Lekeci bünyesinde kuru temizleme makineleri, yıkama ve kurutma makineleri ile elbiseleriniz konusunda uzman çalışanlarımız ile temizleme, ütüleme, kurutma ve paketleme gibi süreçlerden geçerek sizlere hazır hale gelir.

 

Lekeci kuru temizleme, halı yıkama Hizmet ağı Bursa'nın merkezde Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım'da 4 mağazamızla verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra şimdide online sipariş sistemiyle kapıdan kapıya kuru temizlemeyi ayağınıza getiriyor.

Bir kaç aşamada sizde web sitemizden temizlemeye vermek istediğiniz kıyafetleri seçerek siparişinizi verin isterseniz canlı uzman desteği ile hizmetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.Resim
 
Hizmet Alanlarımız
 
-Kuru Temizleme     -Halı Yıkama     -Yorgan ve Battaniye Yıkama     
-Koltuk Yıkama -  Endüstriyel Yıkama  -Stor zebra tül perde yıkama            
-Gelinlik ve Abiye Temizleme - Leke çıkarma  - Terzilik Hizmetleri
 
  

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.