Pamuk Yorgan Yıkama

Pamuk Yorgan Yıkama

YORGAN-PERDE TEMİZLEME

Pamuk Yorgan Yıkama

Pamuk Yorgan Yıkama

Evlerimizde olmazsa olmaz Yorgan ve battaniyeler vücudumuzun sık temas halinde olduğu ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler yaşamımızın vazgeçilmez birer tamamlayıcısı olmuşlardır. Peki bu yorgan, battaniye ve yastıklarınızın hijyenine ne kadar dikkat ediyoruz. Yüzümüzün ve vücudumuzun sürekli temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl temizlendiğini biliyormusunuz? Bir çok merdiven altı halı yıkama firmasının yorgan ve battaniyeleri soğuk su ile yere yatırıp zeminde halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını duyuyoruz.
Resim
 
Yorgan ve battaniye yıkatmaya verdiğiniz yerleri mutlaka yorgan yıkama makinelerinin  olup olmadığını öğrenmelisiniz

Lekeci yorgan ve battaniye yıkama Sistemleri

Şubelerimizde yorgan, yastık ve battaniyeler evlerimizdeki makinelerden farklı çok fonksiyonlu sanayi tipi yorgan yıkamamakinelerinde battaniye, elyaf yorgan, yün yorgan, hazır silikon yorgan kaz tüyü kuş tüyü yorgan yıkama  gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Süreçleri:
Öncelikle  yorgan ve battaniye yıkama makinemizin elektronik panelinde ürüne uygun program seçilir ve start düğmesine basılır.

1.İşlem: Ön Yıkama; otomatik yorgan yıkama makinemizde ön yıkama işlemi otomatik olarak 100 litre suyu tambura alır yorgan veya battaniyeleri yaklaşık 18 dakika deterjansız yıkar ve kaba kirleri alır ve suyu tahliye eder.

Resim

2. İşlem: Ana Yıkama; bu aşamada makinemiz 100 litre suyu tambura çeker ve suyun ısı derecesini programda gşrdşğimiz ürüne göre ısıtır ve deterjanı otomatik olarak alır temizlemeye başlar yaklaşık bu işlem 45 dakika sürer ve sonrasında suyu tahliye eder.
3. İşlem:  Durulama; yorgan veya battaniyeler  durulama aşamasında deterjan veya köpükten kalmaması amacı ile yaklaşık 20 dakika durulama işlemi devam eder.

4. İşlem: Sıkma; sıkma işlemi tüm ürünlerin yıkama sonrası olmazsa olmazıdır. Sıkma işleminde yorganın üzerindeki su %90 alınır. ve ardından kurutma makinelerinde kurutulur.

Sonrasında kapalı kurutma odalarında kurutulur..

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.