Bursa Elbise Boyama

Bursa Elbise Boyama

Bursa Elbise Boyama

Giysinizi boyatmak ve bilgi almak için hemen arayın Tel: 0224 2204660  
   
    Elbise Boyama'da en iyi sonuç alınabilmesi için bazı hususların bilinmesi gerekir elbise boyama için kumaşın türü Pamuk, Koton, Keten, Kot, Kadife, İpek, Yün gibi kumaşlar olması gerekmektedir. 
ResimSizde eğer elbise boyatmak isterseniz ve elbisenin kumaş türünü bilmiyorsanız ürünün içindeki yıkama talimatı etiket kısmında pamuk veya polyester kumaş mı olduğunu öğrenebilirsiniz. 
Polyester, Naylon, Akrilik, Lycra, Polyamide, Polar gibi malzemeden üretilen elbiseler boya tutmamaktadır.
Boyamaya verdiğiniz elbiseniz bir hafta içinde hazır olmaktadır ve sadece Siyah, Lacivert ve Kahverengi bu 3 renkte orjinal kalıcı boya yapılabilmektedir.

          Lekeci Kuru Temizleme Olarak Bursa'da verdiğimiz Kuru Temizleme hizmetinin yanı sıra Elbise Boyama hizmeti yapılmaktadır. Rengi solan Kot, Keten Pantolon boyama, Mont boyama, Kaban boyama,Elbise boyama, Ceket Boyama, Tişört Boyama, Gömlek Boyama, işlemleri yapılmaktadır.  
 BURSA ELBİSE BOYAMA FİYATLARI 
PANTOLON BOYAMA : 25 TL                              
MONT - KABAN BOYAMA : 35 TL                      
PARDESÜ- MANTO BOYAMA : 40 TL                
TİŞÖRT - GÖMLEK -KAZAK BOYAMA : 20 TL 
CEKET - İNCE MONT BOYAMA : 35 TL             

ResimResim
Elbise Boyama Bursa

Eskiyen Giysileri Çöpe Atmadan Önce Boyama Firması İle Kurtarabilirsiniz

Giydiğimiz kıyafetler bir süre sonra renk değiştirmeye ve eskimeye başlar ve bu durum bizi gerçekten üzer. Bu durumdan kurtulmak için yapılması gereken en etkili çözüm boyama işlemi yapılması ve kıyafetimizi çöpe atmadan kurtarmaktır. Aldığımız giysilerin ne kadar kaliteli olup olmadığını bilemeyiz ve uzun süre kullanmak isteriz. Verdiğimiz paranın karşılığı olarak sevdiğimiz bir giysi bizim için oldukça değerli ve vazgeçilmez olabilir. Bu durumda yapılması gereken profesyonel hizmet veren boyama firmaları ile iletişime geçmek ve giysilerimizi kurtarmaktır.

Elbise Boyama İşi Yapan Firmalar

Örneğin, aldığınız bir pantolon eskimiş ve rengi atmış ise acilen pantolon boyama firmasına götürmelisiniz ve pantolonunuzu kurtarmalısınız. Pantolon boyama Bursa ve çevresinde sizlere hizmet vermektedir. Bu sayede eskiyen ve rengi değişe pantolonlar daha parlak ve canlı bir renge kavuşarak oldukça yeni bir görünüme kavuşturulur. Pantolon boyama Bursa ve çevresinde oldukça uygun fiyatlarla ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla sizleri bekliyor.

ResimResimHer Türlü Giysileriniz İçin Boyama Hizmeti Uygun Fiyatlarla Sizlerin Hizmetinde

Giydiğiniz pantolonun türü ne olursa olsun boyama işlemine girerek oldukça şık bir görüntüye kavuşur ve sizi memnun eder. Kumaş pantolonların yanı sıra kot pantolon boyama Bursa ve çevresinde hizmet vermektedir. Alacağınız hizmet karşılığında yeni kot pantolonunuzun görüntüsü harika olacak. Kot pantolon boyama Bursa ve çevresinde uzman, bilgili ve deneyimli bir ekip ile hizmet vermektedir.

 

Ayrıca yaşamınızda kullandığınız en güzel elbiseleriniz eskidiğinde ve rengi değiştiğinde atmak istemiyorsanız eğer elbise boyama Bursa firmaları yardımınıza koşarak elbisenizi son derece yeni bir görünüme kavuşturur. Elbise boyama Bursa firmaları bu alanda oldukça başarılı ve sizi mutlu edecek olan bir anlayışa sahip olarak boyama hizmetini sürdürmektedir. 

Elbise boyama firmaları bu işi son derece sağlıklı bir ortamda gerçekleştirmekte ve giysilerinize hiçbir 
Resim
şekilde herhangi bir zarar vermemektedir. Bu durumdan dolayı kafanızın rahat olması gerekir ve giysinizin son halini görünce oldukça mutluluk duyacağınızı bilmelisiniz. Eskiyen, yıpranan ve boyatmak istediğiniz kıyafetlerinizi sakın atmayın ve boyama firmalarına getirerek boyatın.

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.

TÜM HİZMETLERİMİZ ÜCRETSİZ KAPIYA HİZMETTİR.